Blog Rednight.pl
« Przejdź do Rednight.pl
 
05
paź
2011

Co przyrządzić na romantyczną kolację?

KATEGORIA: Randki | Porady | Miłość


Czasami się tak zdarza, że chcąc uczcić ważne wydarzenie, czy tez konkretną okazję, partnerzy pragną zjeść razem romantyczną kolację. Do wyboru są dwie propozycje. Albo wybrać romantyczny wieczór w jednej z restauracji, albo też zdecydować się na przyrządzenie jedzenia samemu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że druga opcja jest zdecydowanie lepsza, gdyż zazwyczaj, taka kolacja zawsze kończy się czymś niezwykle przyjemnym.

Cóż więc można na taką kolację przyrządzić? Co będzie idealnym daniem? Oczywiście wiemy, że ostrygi są najlepszymi afrodyzjakami. Sprawiają, że ciała szaleją, a zmysły budzą się do życia. Kupując więc ostrygi, można zaoferować swojemu partnerowi, zjedzenie właśnie czegoś takiego. Nie każdy jednak lubi różnego rodzaju wynalazki. Są bowiem takie osoby, które preferują jedynie tradycyjne dania i zazwyczaj od nich nie odbiegają. Oczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem, może okazać się zapiekanka własnego wyrobu. W tym przypadku, w zależności od tego, co partnerzy preferują, takie można dodać mięso i dodatki.

Jeśli chodzi o samą romantyczną kolację, nie może zabraknąć świec, wina lub szampana i koszyczka z pysznymi owocami. Taka uczta może stać się niezwykle piękną chwilą, którą partnerzy będą wspominać przez bardzo długi czas swojego wspólnego życia. Jeśli się już coś przygotowuje, najważniejsze jest to, żeby obydwoje partnerzy, byli z tego zadowoleni i odczuwali taką samą satysfakcję i zadowolenie. Jest to bowiem podstawa szczęśliwego życia.


KategorieArchiwum

Randki (3)
Miłość (3)
Porady (13)
Fantazje (11)
Seks (15)
Związki (2)
Rozmyślania (9)
Flirt (1)
Dylematy (2)
Kobieta (1)
Mężczyzna (3)