Blog Rednight.pl
« Przejdź do Rednight.pl
 
07
wrz
2011

Erotyczny masaż - jak wygląda?

KATEGORIA: Seks | Porady | Fantazje


Wiadomo nie od dziś, że dobry masaż może pobudzić ciało i zmysły do wspaniałego przeżywania pięknych chwil. Poprzez masaż bowiem działa się na zmysły człowieka tak, że rozbudza się jego ciało i pragnie się otrzymać od niego coś więcej. Bardzo popularne są masaże erotyczne, których uczy się wykonywać coraz więcej osób.

Podstawą oczywiście jest zrobienie odpowiedniego nastroju i klimatu, by móc taki masaż, uznać za punkt kulminacyjny, od którego wiele może zależeć. W sypialni, czy też innym miejscu, należy przede wszystkim stworzyć półmrok. To na każdego działa niezwykle podniecająco. W oddali musi lecieć spokojna, cicha muzyka, a dookoła powinny być pozapalane świecie lub kadzidełka. W masażu erotycznym również duże znaczenie odgrywają liczne olejki aromatyczne, które można kupić w aptekach, w drogeriach i sex-shopach.

Mając przed sobą ciało partnera, na samym początku trzeba wetrzeć w niego olejki, by łatwo można było potem ciało masować. Najlepiej jest zrobić masaż całego ciała, począwszy od stóp, przez nogi, plecy, barki, po samą twarz. W przypadku kobiet również, niezwykle ważny jest masaż piersi i okolic erogennych. Również dla mężczyzn niezwykle przyjemnym jest, masowanie jego genitaliów. Jeśli stworzy się dobry klimat i zrobi się perfekcyjny masaż, wówczas gra wstępna może zostać zaliczona. To, co najlepsze jest podczas masażu erotycznego, to fakt, że bardzo często partnerzy nie wytrzymują do końca i zdecydowanie szybciej rozpoczynają sam akt seksualny, potęgując tym jeszcze bardziej pożądanie.


KategorieArchiwum

Randki (3)
Miłość (3)
Porady (13)
Fantazje (11)
Seks (15)
Związki (2)
Rozmyślania (9)
Flirt (1)
Dylematy (2)
Kobieta (1)
Mężczyzna (3)