Blog Rednight.pl
« Przejdź do Rednight.pl
 
31
sie
2011

Jak poderwać dziewczynę na dyskotece?

KATEGORIA: Porady | Fantazje | Seks


Najczęściej jest tak, że mężczyźni podrywają kobiety na dyskotekach. Miejsce to bowiem jest najlepszą okazją na to, by kogoś znaleźć, niezależnie, czy szuka się kogoś na jedną noc, czy na całe życie. Jak więc taki podryw wygląda. Na samym początku mężczyzna szuka obiektu westchnień. Przez jakiś czas go obserwuje, sprawdza, czy nie jest w towarzystwie i jak się zachowuje.

Kiedy wszystko wydaje się być w porządku, postanawia działać, zanim ktoś inny nie wykona ruchu pierwszy. Głośna muzyka, przyciemnione pomieszczenie, a do tego również procent we krwi, sprawiają, że ludzie czują się mniej skrępowani i nieśmiali, niż by to miało miejsce, w codziennym życiu. Zazwyczaj mężczyzna decydujący się na to, by podejść do kobiety na dyskotece, pyta się, czy nie chciałaby zatańczyć. Jeśli się zgadza, to już jest dobry znak. Oznacza to bowiem, że zaakceptowała niejako wygląd mężczyzny, a więc pierwszy etap, został zaliczony. Podczas takiego tańca, można oczywiście starać się rozmawiać, choć jest to nieco utrudnione.

Dotyk ciał, bliskość, sprawiają, że osoby czują się coraz lepiej. Po skończonym tańcu, mężczyzna zaprasza kobietę na drinka. Jeśli ta pójdzie, znaczy już, że podryw na pewno będzie udany. Podczas tego siedzenia, można już na spokojnie porozmawiać. Mężczyzna więc mówi, że jest oczarowany wyglądem kobiety, że chętnie by się z nią umówił po dyskotece i że ma nadzieję, że odpowiedz będzie pozytywna. Jeśli dziewczyna jest zainteresowana, daje numer telefonu. Wówczas mężczyzna następnego dnia, jeśli wszystko pamięta i wie, jak kobieta wyglądała, może do niej zadzwonić.


KategorieArchiwum

Randki (3)
Miłość (3)
Porady (13)
Fantazje (11)
Seks (15)
Związki (2)
Rozmyślania (9)
Flirt (1)
Dylematy (2)
Kobieta (1)
Mężczyzna (3)